
Serje ZFQZ Spiss Bidu u Ibbrejkjar Muturi DC
Serje ZFQZ Spiss Bidu u Ibbrejkjar Muturi DC
Daqs tal-qafas: 250-450
Qawwa tal-Ħruġ: 37-600 kW
Vultaġġ tal-armatura : 160 V - 600V
Vultaġġ tal-Qasam : 180 V - 400V
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd huwa wieħed mill-manifatturi u fornituri ewlenin ta 'serje zfqz ta' spiss jibdew u ibbrejkjaw muturi DC fiċ-Ċina. Merħba biex tixtri serje zfqz ta 'grad għoli ta' -spiss li jibdew u jbbrejkjaw muturi DC magħmula fiċ-Ċina hawn mill-fabbrika tagħna. Il-prodotti personalizzati kollha huma ta 'kwalità għolja u prezz baxx.
|
Serje ZFQZSpiss Bidu u Ibbrejkjar DC Motors |
|
| Daqs tal-qafas | 250-450 |
| Qawwa tal-Ħruġ | 37-600 kW |
|
Vultaġġ tal-armatura |
160 V - 600V |
| Vultaġġ tal-Qasam | 180 V - 400V |
| Klassi ta' Insulazzjoni | F jew H |
| Dmir | S2, S3, Dazju Ieħor Jistgħu jiġu Personalizzati |
| Klassi ta' Protezzjoni | IP23, IP44 |
| Metodu tat-tkessiħ |
IC06 , IC17,IC37,ICW37A86 |
| Immuntar | B3,B35,V1 |
| Temperatura Ambjentali | -30 grad -40 grad, Temperatura Oħra Tista 'Tkun Personalizzata |
| Altitudni | Inqas minn jew ugwali għal 1000 m, Altitudni Oħra Tista 'Tkun Personalizzata |
| Kolja tal-istator | 100% Ram Pur permezz ta 'Impregnation Pressjoni Vakwu (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), Heater huwa disponibbli fuq talba | |
| Standard | IEC60034 |
|
Id-dimensjonijiet tal-mutur jistgħu jiġu personalizzati |
|
Ħarsa ġenerali tal-prodott:
Il-Muturi DC Serje ZFQZ huma prodotti ġodda ddisinjati u manifatturati bl-użu tal-aħħar teknoloġija. Dawn il-muturi għandhom inerzja rotazzjonali baxxa, li jagħmluhom adattati għal kundizzjonijiet tax-xogħol ħorox li jinvolvu rotazzjoni frekwenti 'l quddiem u lura kif ukoll ibbrejkjar frekwenti. Huma jippossjedu kapaċità eċċellenti ta 'tagħbija żejda u huma ddisinjati speċifikament għal applikazzjonijiet ta' shear li jtajru. Il-muturi kollha huma mgħammra b'koljaturi ta 'kumpens, li jiżguraw prestazzjoni ta' kommutazzjoni superjuri u kapaċità ta 'tagħbija żejda.
Għal aktar data teknika u dimensjonijiet tal-muturi, jekk jogħġbok ikkuntattjana


It-tags Popolari: Serje zfqz spiss jibdew u ibbrejkjar muturi dc, iċ-Ċina serje zfqz spiss jibdew u ibbrejkjar muturi dc manifatturi, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta









