
Muturi AC IE2
Serje YE2 IE2 Muturi AC ta' induzzjoni bi tliet fażijiet ta'-Effiċjenza Għolja
Muturi AC IE2
Serje YE2 IE2 Muturi AC ta' induzzjoni bi tliet fażijiet ta'-Effiċjenza Għolja
Daqs tal-qafas: 63-355
Qawwa tal-Ħruġ: 0.12-315 kW
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd huwa wieħed mill-manifatturi u fornituri ewlenin ta 'muturi ac ie2 fiċ-Ċina. Merħba biex tixtri muturi ac ie2 ta' grad-għoli magħmula fiċ-Ċina hawn mill-fabbrika tagħna. Il-prodotti personalizzati kollha huma ta 'kwalità għolja u prezz baxx.
| Serje YE2 IE2 Muturi AC ta' induzzjoni bi tliet fażijiet ta'-Effiċjenza Għolja | |
| Daqs tal-qafas | 63-355 |
| Qawwa tal-Ħruġ | 0.12-315 kW |
| Vultaġġ Rated | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Frekwenza Rated | 50 Hz, 60 Hz |
| Klassi ta' Insulazzjoni | F jew H |
| Dmir | S1 |
| Klassi ta' Protezzjoni | Tip kompletament magħluq, IP54, IP55, IP56 |
| Metodu tat-tkessiħ | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Immuntar | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Temperatura Ambjentali | -20 grad -40 grad Temperatura Oħra Tista 'Tkun Personalizzata |
| Altitudni | Inqas minn jew ugwali għal 1000 m Altitudni Oħra Tista' Tiġi Personalizzata |
| Kolja tal-istator | 100% Ram Pur permezz ta 'Impregnation Pressjoni Vakwu (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), Heater huwa disponibbli fuq talba | |
| Rotor Coil | Squirrel-Gaġġa |
| Standard | IEC60034,Muturi IEC |
| Eff. Klassi | IE2 Għoli-Effiċjenza |
| Xaft twil jista 'jiġi personalizzat | |
Ħarsa ġenerali tal-prodott:
Il-mutur AC asinkroniku bi tliet fażijiet-(IE2) tas-serje YE2 huwa konformi mat-tielet standard ta 'effiċjenza (IE2) fid-dispożizzjonijiet ta' GB 18613-2012 il-limitu tal-effiċjenza enerġetika u l-klassifikazzjoni tal-effiċjenza enerġetika ta 'muturi asinkroniċi bi tliet fażijiet ta' daqs żgħir u medju-. U t-titjib tal-effiċjenza fid-disinn tiegħu huwa konformi mar-rekwiżiti tal-istat dwar l-iffrankar tal-enerġija u t-tnaqqis tal-konsum tas-settur tal-manifattura.
Muturi tas-serje YE2 bid-dimensjoni tal-immuntar skont l-istandard IEC60034, Għandu karatteristiċi tajbin bħal struttura ottima, dehra attraenti, ħsejjes baxxi, effiċjenza għolja, klassi ta 'protezzjoni għolja kif ukoll klassi ta' insulazzjoni għolja. Il-muturi tas-serje YE2 jistgħu jintużaw b'mod wiesa 'f'diversi tipi ta' makkinarji ta 'użu ġenerali bħal fannijiet, pompi, għodod tal-magni, kompressuri, trasport u l-bqija.
Għal aktar data teknika u dimensjonijiet tal-muturi, jekk jogħġbok ikkuntattjana



It-tags Popolari: ie2 ac muturi, iċ-Ċina ie2 ac muturi manifatturi, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta









