
Muturi DC Serje Z4
Muturi DC Serje Z4
Daqs tal-qafas: 100-450
Qawwa tal-Ħruġ: 1.5-750 kW
Vultaġġ tal-armatura : 160 V - 600V
Vultaġġ tal-Qasam : 180 V - 400V
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd huwa wieħed mill-manifatturi u fornituri ewlenin ta 'muturi DC serje z4 fiċ-Ċina. Merħba biex tixtri muturi DC ta 'grad għoli ta' -serje z4 magħmula fiċ-Ċina hawn mill-fabbrika tagħna. Il-prodotti personalizzati kollha huma ta 'kwalità għolja u prezz baxx.
|
Muturi DC Serje Z4 |
|
| Daqs tal-qafas | 100-450 |
| Qawwa tal-Ħruġ | 1.5-750 kW |
| Vultaġġ tal-armatura | 160 V - 600V |
| Vultaġġ tal-Qasam | 180 V - 400V |
| Klassi ta' Insulazzjoni | F jew H |
| Dmir | S1, Dazju Ieħor Jista 'jiġi Personalizzat |
| Klassi ta' Protezzjoni | IP23, IP54 |
| Metodu tat-tkessiħ |
IC06 , IC410,IC86W |
| Immuntar | B3,B35,V1 |
| Temperatura Ambjentali |
-20 grad -40 grad, Temperatura Oħra Tista 'Tkun Personalizzata |
| Altitudni | Inqas minn jew ugwali għal 1000 m, Altitudni Oħra Tista 'Tkun Personalizzata |
| Kolja tal-istator | 100% Ram Pur permezz ta 'Impregnation Pressjoni Vakwu (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), Heater huwa disponibbli fuq talba | |
| Standard | IEC60034 |
|
Id-dimensjonijiet tal-mutur jistgħu jiġu personalizzati |
|
Ħarsa ġenerali tal-prodott:
Dan il-Mutur DC huwa użat ħafna f'diversi makkinarju ta 'trażmissjoni, bħal rolling mills fl-industrija metallurġika, magni tat-tixlif tal-metall, magni tal-karta, estrużuri tal-plastik, eċċ.
Dan il-Mutur DC jadotta struttura poligonali, u jikseb użu għoli ta 'spazju. Il-madmad tal-istator huwa ta 'tip laminat. Huwa adattat għal provvista ta 'enerġija rettifikata u jista' jiflaħ kurrenti pulsanti u bidliet rapidi fil-kundizzjonijiet kurrenti. Permezz tal-proċess ta 'pożizzjonament preċiż tal-kumpanija tagħna, il-poli manjetiċi jistgħu jiġu installati b'mod preċiż, u jiżguraw prestazzjoni tajba ta' kommutazzjoni tal-mutur.
Għal aktar data teknika u dimensjonijiet tal-muturi, jekk jogħġbok ikkuntattjana


It-tags Popolari: z4 serje dc muturi, Ċina z4 serje dc muturi manifatturi, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta










