
Y YKK YKS Serje Squirrel ta 'Vultaġġ Għoli-Muturi elettriċi fil-gaġġa
Y YKK YKS Serje Squirrel ta 'Vultaġġ Għoli-Muturi elettriċi fil-gaġġa
Daqs tal-qafas: 355-1120
Qawwa tal-Ħruġ: 185-15000 kW
Vultaġġ Rated : 3000 V - 13800V
Frekwenza Rated: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co, Ltd huwa wieħed mill-manifatturi u fornituri ewlenin ta 'y ykk yks serje vultaġġ għoli iskojjattlu -gaġġa muturi elettriċi fiċ-Ċina. Merħba biex tixtri -grad għoli y ykk yks serje vultaġġ għoli iskojjattlu -gaġġa muturi elettriċi magħmula fiċ-Ċina hawn mill-fabbrika tagħna. Il-prodotti kollha personalizzati huma ta 'kwalità għolja u prezz baxx.
|
Y YKK YKS Serje Squirrel ta 'Vultaġġ Għoli-Muturi elettriċi fil-gaġġa |
|
| Daqs tal-qafas | 355-1120 |
| Qawwa tal-Ħruġ | 185-15000 kW |
| Vultaġġ Rated | 3000 V - 13800V |
| Frekwenza Rated | 50 Hz, 60 Hz |
| Klassi ta' Insulazzjoni | F jew H |
| Dmir | S1 |
| Klassi ta' Protezzjoni | Tip kompletament magħluq, IP55, IP56 |
| Metodu tat-tkessiħ | IC611 , IC616 ,IC666,IC37A86,IC511,IC01 |
| Immuntar | B3,V1 |
| Temperatura Ambjentali | -20 grad -40 grad, Temperatura Oħra Tista 'Tkun Personalizzata |
| Altitudni | Inqas minn jew ugwali għal 1000 m Altitudni Oħra Tista' Tiġi Personalizzata |
| Kolja tal-istator | 100% Ram Pur Permezz ta 'Impregnation Pressjoni Vakwu (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), Heater huwa disponibbli fuq talba | |
| Tip tar-rotor | Squirrel-Rotor tal-Gaġġa |
| Standard | IEC60034 |
|
Id-dimensjonijiet tal-mutur jistgħu jiġu personalizzati |
|
Ħarsa ġenerali tal-prodott:
Y,YKK ,YKS Serje Squirrel ta 'Vultaġġ Għoli-Muturi ta' Induzzjoni tal-Gaġġa (Squirrel-Rotor tal-Gaġġa) jikkonforma mal-istandards IEC 60034. Tip ta' tkessiħ: tkessiħ bl-arja-arja, tkessiħ bl-arja-ilma.
Squirrel-Cage Rotor huwa disponibbli f'żewġ għażliet għall-utenti minn fejn jagħżlu: l-iskojjattlu tal-aluminju fondut-Cage Rotor u l-bar tar-ram Squirrel-Cage Rotor.
Dan il-mutur jadotta disinn modulari, li jagħmilha konvenjenti għall-użu u ż-żamma. Wara d-disinn ottimizzat tal-kumpanija tagħna, diversi parametri bħall-effiċjenza tal-enerġija tal-mutur ġew imtejba, u l-effiċjenza tal-mutur laħqet il-livell tal-effiċjenza tal-enerġija IE4, li tipprovdi garanzija għall-utenti biex jiffrankaw l-enerġija.
Dan it-tip ta' mutur jintuża primarjament biex isuq tagħmir ta'-għan ġenerali bħal pompi tal-ilma u fannijiet.
Għal aktar data teknika u dimensjonijiet tal-muturi, jekk jogħġbok ikkuntattjana


It-tags Popolari: y ykk yks serje ta 'vultaġġ għoli iskojjattlu-gaġġa muturi elettriċi, iċ-Ċina y ykk yks serje ta' vultaġġ għoli iskojjattlu -gaġġa muturi elettriċi, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta











