
Metodu ta 'tkessiħ IC511 Vultaġġ Għoli Slip-Ring AC Motors
Vultaġġ Għoli Slip-Ring AC Motors Tkessiħ Tip:IC511
Daqs tal-qafas: 450-1120
Qawwa tal-Ħruġ: 185-15000 kW
Vultaġġ Rated: 3000 V - 13800V, Vultaġġ Baxx Jista 'Jkun Personalizzat
Frekwenza Rated: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. huwa wieħed mill-manifatturi u fornituri ewlenin tal-metodu tat-tkessiħ ic511 vultaġġ għoli slip -ring ac muturi fiċ-Ċina. Merħba biex tixtri -grad għoli ta 'tkessiħ metodu ic511 vultaġġ għoli slip-ring ac muturi magħmula fiċ-Ċina hawn mill-fabbrika tagħna. Il-prodotti personalizzati kollha huma ta 'kwalità għolja u prezz baxx.
|
Vultaġġ Għoli Slip-Ring AC Motors Tkessiħ Tip:IC511 |
|
| Daqs tal-qafas | 450-1120 |
| Qawwa tal-Ħruġ | 185-15000 kW |
| Vultaġġ Rated | 3000 V - 13800V,Vultaġġ Baxx Jista 'Jkun Personalizzat |
| Frekwenza Rated | 50 Hz, 60 Hz |
| Klassi ta' Insulazzjoni | F jew H |
| Dmir | S1 |
| Klassi ta' Protezzjoni | Tip kompletament magħluq, IP54, IP55, IP56 |
| Metodu tat-tkessiħ | IC511 |
| Immuntar |
B3 |
| Temperatura Ambjentali | -20 grad -40 grad Temperatura Oħra Tista 'Tkun Personalizzata |
| Altitudni | Inqas minn jew ugwali għal 1000 m Altitudni Oħra Tista' Tiġi Personalizzata |
| Kolja tal-istator |
100% Ram Pur permezz ta 'Impregnation Pressjoni Vakwu (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), Heater huwa disponibbli fuq talba | |
| Tip tar-rotor | Slip-Ring Rotor, Ferita-Rotor |
| Standard | IEC60034 |
|
Id-dimensjonijiet tal-mutur jistgħu jiġu personalizzati |
|
Ħarsa ġenerali tal-prodott:
Vultaġġ Għoli Slip-Ring AC Motors Tkessiħ Tip:IC511 (Wound- Rotor Motors) jikkonforma mal-istandards IEC 60034. Tip ta' tkessiħ : tkessiħ bl-arja-arja .
L-istruttura tad-djar ta 'dan il-mutur hija struttura wweldjata tal-pjanċa tal-azzar, b'kanali li jkessħu ġewwa l-mutur. Il-vantaġġ ta 'din l-istruttura huwa li l-mutur jista' jiġi prodott f'daqsijiet standard jew personalizzat skond il-ħtiġijiet ta 'l-utent. Dan it-tip ta 'mutur huwa kompatt u normalment jintuża f'postijiet fejn l-ispazju huwa relattivament limitat.
Għal parametri u tpinġijiet dettaljati tal-mutur, jekk jogħġbok ikkuntattjana.
It-tags Popolari: metodu ta 'tkessiħ ic511 vultaġġ għoli slip -ring ac muturi, Ċina tkessiħ metodu ic511 vultaġġ għoli slip -ring muturi ac manifatturi, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta










