
YGFFB265-TH Muturi Speċifiċi tal-Klijent għal Roller tal-Mejda
Muturi YGFFB265-TH Għall-Roller tal-Mejda
Dimensjonijiet Personalizzati
Qawwa tal-Ħruġ: 2.1 kW
Vultaġġ Rated: 380 V
Frekwenza Rated: 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. huwa wieħed mill-manifatturi u fornituri ewlenin ta 'muturi speċifiċi tal-klijent ygffb265-th għal romblu tal-mejda fiċ-Ċina. Merħba biex tixtri muturi speċifiċi tal-klijent ta 'grad għoli ygffb265-th għal romblu tal-mejda magħmula fiċ-Ċina hawn mill-fabbrika tagħna. Il-prodotti kollha personalizzati huma ta 'kwalità għolja u prezz baxx.
| Dimensjonijiet Personalizzati | |
| Qawwa tal-Ħruġ | 2.1 kW |
| Vultaġġ Rated | 380 V |
| Frekwenza Rated | 60 Hz |
| Klassi ta' Insulazzjoni | H |
| Dmir | S1 |
| Veloċità | 575 RPM |
| Pollakki | 12 P |
| Klassi ta' Protezzjoni | Tip kompletament magħluq IP54 |
| Metodu tat-tkessiħ | IC410 |
| Immuntar | Personalizzat |
| Temperatura Ambjentali | -20 grad -50 grad |
| Altitudni | Inqas minn jew ugwali għal 1000 m |
| Kolja tal-istator | 100% Ram Pur permezz ta 'Impregnation Pressjoni Vakwu (VPI) |
| Rotor Coil | Squirrel-Gaġġa |
| Standard |
Muturi Personalizzati, Muturi mhux-standard |
Ħarsa ġenerali tal-prodott:
Muturi YGFFB265-TH Għall-Roller tal-Mejda, Personalizzati għall-Azzar tal-Asja fil-Filippini.
Id-daqs u l-parametri ta 'dan il-mutur huma personalizzati skond il-ħtiġijiet tal-klijent, jissostitwixxu perfettament il-prodotti Ewropej u Amerikani fuq il-linja ta' produzzjoni oriġinali
Għal parametri u tpinġijiet dettaljati ta 'dan il-mutur, jekk jogħġbok ikkuntattjana.
It-tags Popolari: ygffb265-th klijent muturi speċifiċi għall-mejda romblu, iċ-Ċina ygffb265-th klijent muturi speċifiċi għall-manifatturi tar-romblu tal-mejda, fornituri, fabbrika
Ibgħat l-inkjesta







